Partneři

Subaru

Subaru hlavní partner

Pohonné ústrojí symetricky uspořádané kolem podélné osy, vpředu plochý ležatý motor typu boxer a automatické přerozdělování výkonu ke kolům podle okamžité potřeby - to je tajemství současných vozů SUBARU. Koncept, který vedle radosti z jízdy znamená AKTIVNÍ BEZPEČNOST. Automobilka Subaru je ale v motoristickém sportu činná již od sedmdesátých let, kdy vznikl koncept pohonu všech kol (kombi 1972). Ze stejného roku pochází i vůz Coupe GSR, který se jako první Subaru zúčastní závodu La Carrera Panamericana.

20let Pneurevue

20let Pneurevue

Pneurevue je zavedený oborový časopis a internetový portál o všem, co hýbe gumařinou. Zabývá se nejen pneumatikami, jak by vyplývalo z jeho názvu, ale také problematikou pneuservisů a všech souvisejících oborů.

Abadia a.s.

Abadia a.s.

Společnost Abadia a.s. poskytuje komplexní služby v oblasti strojírenské a zámečnické výroby a výroby svařovaných ocelových konstrukcí. Produkty zhotovuje ve vlastní moderně vybavené výrobní hale. Výrobu provádějí certifikovaní a pravidelně školení výrobní pracovníci. Abadia a.s. pak každoročně pro své klienty úspěšně realizuje desítky zakázek přesně na míru, a to jak v České republice, tak v zahraničí.

APM Automotive

APM Automotive

Společnost APM Automotive s.r.o. dodává od roku 1994 na český a slovenský trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Zakladatelem společnosti je německá firma Markmiller GmbH. Na českém trhu si v uplynulých letech společnost APM Automotive získala stabilní postavení a patří v ČR mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů.

C.E.B.

C.E.B.

Společnost C.E.B. - Central European Brokers se zabývá zprostředkováním pojištění s registracemi pojišťovacího makléře i agenta. Se všemi významnými pojišťovnami má podepsané smlouvy o zprostředkování pojištění, což garantuje zajištění těch nejlepších podmínek pro klienty a absolutní nezávislost. Naším krédem je korektnost vzájemných vztahů s obchodními partnery, nezávislost, profesionalita a originální řešení potřeb klientů, přinášející vždy nadhodnotu v jejich prospěch.

Czech republic

Czech republic

Land of Stories

Evocati

Evocati

Společnost EVOCATI se zabývá pracemi pro energetické společnosti, spolupracuje při výstavbách a rekonstrukcích železničních objektů, komunikací, pozemních staveb a staveb dálničního typu. Dále provádí drobné stavební úpravy, kompletní elektroinstalace a práce na NN, VN a VVN zařízeních a to jak v rodinné zástavbě, tak i průmyslového charakteru. Od svého nástupu na trh si evocati s.r.o. vybudovala pověst svižné a dravé firmy, dostávající se do podvědomí svých investorů svou dynamičností a flexibilitou, čímž často předčí i mnohem větší společnosti.

Kooperativa

Kooperativa

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na českém trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Její podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR je 20,5 %. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace. Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG).

Štěpnička

Štěpnička

Společnost zabývající se kusovou i sériovou zakázkovou výrobou a zakázkovým opracováním výrobků. V hale v Cerhovicích poblíž dálnice D5 Praha - Plzeň zpracováváme konstrukční, nerezové i nástrojové oceli, litinu, barevné kovy a plasty. Výrobu zajistíme komplet včetně materiálu a případných kooperací (zušlechtění a další), nebo jen opracujeme Vámi dodaný materiál.